O firmie

Kilka słów o naszej działalności

Nasza działalność

Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w generalnym wykonawstwie w zakresie realizacji obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Nasze dotychczasowe działania pozwoliły nam zgromadzić konieczne do sprawnego prowadzenia przedsięwzięć budowlanych wiedzę i doświadczenie. Do chwili obecnej z powodzeniem zrealizowaliśmy budowę ponad 20 budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni niemal 90 tys.m2. Nasze dotychczasowe realizacje www.artom.pl/zrealizowane
Konkurencyjność

Prawie trzydziestoletnia praktyka zapewniła nam stabilną pozycję na rynku budowlanym, potwierdzoną między innymi licznymi nagrodami branżowymi oraz stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. Kilkukrotnie znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W trosce o dalszy rozwój przedsiębiorstwa podążamy w kierunku nowoczesności i skutecznego działania w warunkach silnej konkurencji i wysokich wymagań rynku.

Jako akcjonariusz Grupy Polskie Składy Budowlane oferujemy materiały budowlane renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Bogaty wybór proponowanych materiałów sprawia, że w jednym miejscu możecie zaopatrzyć się Państwo we wszystko co niezbędne do budowy – od fundamentów, aż po dach. Fachowa kadra naszej firmy pomoże Państwu w doborze optymalnych rozwiązań.


Spółka celowa realizująca projekt PATIO PARK.


Zachęcamy do zapoznania się z naszym projektem deweloperskim realizowanym w Łodzi www.przedzalniana64.pl
BIURO SPRZEDAŻY

INWESTYCJA PATIO PARK